Sharp 4K TV | 85HP5265E | 85 | Smart TV | UHD | Google TV
- TootjadSharp
- Mudel: 85HP5265E
- Saadavus: 2
-
916€
Sharp 4K TV | 85HP5265E | 85 | Smart TV | UHD | Google TV
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Connectivity | HDMI, USB, RJ45 |
| Ekraan | 3840 x 2160 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 85 |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 215 cm |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 175.00 mm |
| Gross height (mm) | 1240.00 mm |
| Gross weight | 41.70 kg |
| Gross width (mm) | 2045.00 mm |
| HD tüüp | UHD |
| Mõõdud koos alusega | 189.1 x 116.8 x 43.9 cm |
| Net weight | 30.00 kg |
| Nutiteleri funktsioon | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 9360.00 g |
| Plastic (No PET) | 2340.00 g |
| Producer | Sharp |
| Producer product family | 4K TV |
| Producer product name | 85HP5265E |
| Tare weight (kg) | 11.70 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | Google TV |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.44 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
Sildid: sharp 4k tv 85hp5265e 85 smart tv uhd google tv, 85hp5265e, sharp, telerid










